Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Flakon

O16/324

FLAKON

Čechy, Kamenický Šenov, sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau, 2. desetiletí 20. stol.
Flakon soudkovitého tvaru z bezbarvého skla, broušený, v těle fasetovaný do dvanáctistěnu, v hranách, na krátkém hladkém hrdle a zhraněné špičce zátky zdobeno geometrickým obloučkovým dekorem malovaným švarclotem a zlatem. Značeno zespodu na zátce zlatě psaným č. "121.". Celková v. 15 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Nejvyšší příhoz: ZTHQ  3 400 Kč
10 příhozů
Prodáno