Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Miska na noze

O16/329

MISKA NA NOZE

Čechy, Kamenický Šenov, Hermann Eiselt (1895-1974), 20. - 30. léta 20. stol.
Osmiboká miska z bezbarvého, zeleně tónovaného skla, na zvonovité patce, leptaný a zlacený ornamentální dekor je doplněn perličkami bílého emailu, zlacené obruby. V. 9,5 cm. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Skončeno