O16/329
MISKA NA NOZE
Čechy, Kamenický Šenov, Hermann Eiselt (1895-1974), 20. - 30. léta 20. stol.
Osmiboká miska z bezbarvého, zeleně tónovaného skla, na zvonovité patce, leptaný a zlacený ornamentální dekor je doplněn perličkami bílého emailu, zlacené obruby. V. 9,5 cm.
Stav A/B.