Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Váza

O16/331

VÁZA

Čechy, Nový Bor, F. Pautsch pro rafinerii J. Mühlhaus, 2. desetiletí 20. stol.
Váza z bezbarvého skla, zdobená malbou květinových motivů švarclotem a transparentními barevnými emaily, zlacené obruby. V. 16,8 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Nejvyšší příhoz: BLZV  2 500 Kč
1 příhoz
Prodáno