Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Nástolec s malovaným dekorem

O16/332

NÁSTOLEC S MALOVANÝM DEKOREM

Čechy, Kamenický Šenov, sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau, 2. desetiletí 20. stol.
Miska ve tvaru loďky na vyšší noze kosočtvercového půdorysu, bezbarvé sklo zdobené brusy a dekorativní malbou švarclotem a transparentními barevnými emaily: dva medailony s dívčím aktem, květinami a motýlem a okolo stylizovanou florální ornamentikou, zlacené obruby. V. 13,5 cm, d. 17 cm, š. 9,5 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč

Skončeno