O16/410
DVOUSTĚNNÁ ČÍŠE
Čechy, Nový Bor, Josef Marian Pohl (1880-1962),
zač. 20. stol.
Dvoustěnná číška mírně kónického tvaru, zevně fasetovaná, zdobená výjevy z lovu na kachny, provedenými technikou „Zwischengold“, při spodním okraji pás akantového ornamentu, v dnu výjev psa s letícími kachnami na červeném pozadí.
V. 8,7 cm.
Neznačeno.