O16/412
DVOUSTĚNNÁ ČÍŠE
Čechy, Nový Bor, Josef Marian Pohl (1880-1962),
zač. 20. stol.
Dvoustěnná číška mírně kónického tvaru, zevně fasetovaná, zdobená zahradními scénami, provedenými technikou „Zwischengold“, při spodním okraji pás akantového ornamentu rytého ve stříbrné fólii, v dnu motiv vázy s květinami na červeném pozadí.
V. 9 cm.
Neznačeno.