Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Váza hyalit

O16/421

VÁZA HYALIT

Čechy, 2. čtvrtina 19. stol.
Štíhlá váza na vyšší patce s nodem, fasetovaná do osmistěnu, v těle výrazně projmutá, černé hyalitové sklo zdobené zlacenou štafáží s florálními motivy. V. 21 cm. Stav A/B.

Vyvolávací cena: 7 500 Kč

Nejvyšší příhoz: TFQV  16 000 Kč
12 příhozů
Prodáno