O16/421
VÁZA HYALIT
Čechy, 2. čtvrtina 19. stol.
Štíhlá váza na vyšší patce s nodem, fasetovaná do osmistěnu, v těle výrazně projmutá, černé hyalitové sklo zdobené zlacenou štafáží s florálními motivy.
V. 21 cm.
Stav A/B.