O16/509
ZÁVĚSNÝ RELIÉF SE SV. ANTONÍNEM
Morava, patrně Tupesy, Jaroslav nebo Oldřich Úředníček, 1. pol. 20. stol.
Závěsná reliéfní plaketa v lidovém tónu s vyobrazením polopostavy sv. Antonína s malým Ježíškem a atributy, pálená hlína bíle glazovaná, malovaná v barvách vysokého žáru.
21,5x17,5 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.