O16/525
VÁZA
Morava, Znojmo, Josef Steidl,
posl. třetina 19. stol.
Velká kameninová váza se zúženým hrdlem a trychtýřovitě rozšířeným okrajem, smetanově glazovaná a celoplošně barevně malovaná stylizovaným květinovým dekorem a ornamentálními bordurami.
V. 36 cm.
Značeno vtlačeně "JOS. STEIDL ZNAIM".