O16/604
IKONA - SV. TRIFON
Rusko, Moskva,
konec 19. stol.
Miniaturní závěsná ikona se stříbrným okladem, olej na dřevě, reliéfně tlačený a gravírovaný stříbrný plech s motivem světce jedoucího na koni - s průstřihy v oblasti tváře a rukou, Ag 875/1000, celková (hrubá) hmotnost 12,01 cm, 4,5x3,3 cm, zn.: "ИЕ" a kombinovaná městská značka s ryzostním číslem.
Osvědčení puncovního úřadu.