O16/612
STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY
Itálie, Padova, Rino Greggio,
20. stol.
Stolní svícny v klasicistním tvarosloví, štíhlý balustrový dřík na široké osmiboké podstavě je zakončen zvonovitým svícníkem, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 440,70 g, v. 20 cm, značeno výrobcem a ryzostním číslem.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.