Hlavní stránka > Aukce > 16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností. > Stříbrné párové svícny

O16/612

STŘÍBRNÉ PÁROVÉ SVÍCNY

Itálie, Padova, Rino Greggio, 20. stol.
Stolní svícny v klasicistním tvarosloví, štíhlý balustrový dřík na široké osmiboké podstavě je zakončen zvonovitým svícníkem, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 440,70 g, v. 20 cm, značeno výrobcem a ryzostním číslem. Stav A-B. Osvědčení puncovního úřadu.