O16/613
Německo, Hanau, Wolf & Knell (1887-1914)
STŘÍBRNÝ KORBEL HISTORISMUS
19. / 20. stol.
Dekorativní korbílek cylindrického tvaru na třech kulovitých nožkách, s odklopným klenutým víkem na pantu upevněném na uchu, bohatý reliéfní a tepaný dekor v barokním stylu je tvořen florálními rozvilinami, květy, hvězdičkami a na víku scénou Bakcha se satyrem, zlacený interiér. Celková (hrubá) hmotnost 291,75 g. Ag 800/1000. Na podední značeno výrobcem.
Osvědčení puncovního úřadu.