O16/620
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA
Rakousko-Uhersko, Budapešť,
1866-1936
Stříbrné pouzdro na cigarety obdélného tvaru se střídmým proužkovým dekorem v modrém a bílém emailu, vyzlacený interiér s původními gumičkami. Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 196,13 g, 11,5x8,5x1 cm, puncovní značky S-33, "H" a sériová čísla "39088".