O16/621
SOUBOR STŘÍBRNÝCH NÁPRSTKŮ
19. / 20. stol.
Kolekce 20 stříbrných náprstků, některé s raženým, rytým či emailovým dekorem, jeden kus zlacený, celková hmotnost 81,99 g, obdobné rozměry, některé značeny, spolu: náprstek ze špenátově zeleného jadeitu se stříbrnými aplikami.
Stav A-C.