O16/627
ČTVEŘICE STŘÍBRNÝCH POHÁRKŮ
Rusko,
20. stol.
Čtyři zvonovité pohárky na nožce, zdobené převážně florálními ornamenty provedenými Tula-smaltem, zlacené interiéry. Ag 875/1000. Celková (hrubá) hmotnost 170,34 g, v. max. 10,5 cm. Značeno ryzostními čísly a ruskými výrobními značkami.
Stav A-B.