O16/629
SADA STŘÍBRNÝCH POHÁRKŮ
Rusko,
20. stol.
Souprava 6 kónických pohárků s raženou obrubou a rytým dekorem, zlacené interiéry, spolu: kruhový podnos, Ag 916/1000, resp. 875/1000, celková hmotnost 410,95 g, v. 5 cm, Ø 15 cm, ruské výrobní značky.
Stav A-B.