O16/634
KOŘENKA - JELÍNEK
Německo, Hanau, B. Neresheimer & Söhne,
po r. 1893
Figurální slánka v podobě stojícího jelena s odnímatelnou hlavou s perforovaným čelem, Ag 810/1000, cizelované, zlacené, celková hmotnost 86,20 g, v. 8,5 cm, d. 9 cm, značeno výrobcem.
Osvědčení puncovního úřadu.