O16/635
STŘÍBRNÁ MINIATURA - KRÁLÍK
Rusko,
20. stol.
Stříbro lité, cizelované, inkrustované oči, Ag 875/1000, celková hmotnost 35,15 g, d. 4,2 cm, značeno: "I. P." a ryzostní číslo.
Osvědčení puncovního úřadu.