O16/636
STŘÍBRNÁ MINIATURA - KOLIE
Rusko,
20. stol.
Stříbro lité, cizelované, inkrustované oči, Ag 875/1000, celková hmotnost 112,50 g, v. 5 cm, značeno: "I. P." a ryzostní číslo.
Osvědčení puncovního úřadu.