O16/639
STŘÍBRNÁ DÓZA S EMAILY
Rusko,
20. stol.
Obdélná dóza s víkem na stěžejce, zdobená pestrým přihrádkovým cloisonné emailem s florálními motivy a výjevem dvojice bílých králíků skotačících mezi květinami, Ag 875/1000, zlacené, celková hmotnost 88,90 g, 6,5x3,5x2 cm, značeno: "3яA" a ryzostní číslo.
Osvědčení puncovního úřadu.