O16/640
TABATĚRKA
Rusko,
19. / 20. stol.
Pouzdro na cigarety obdélného tvaru s profilovanými bočními stěnami, víčko na stěžejce je zdobeno modrým guilloché smaltem s stříbrnou aplikou v podobě imperiálního orla, na vnitřní straně gravírované korunované iniciály "GN", měď, vyzlacený interiér, 8x5,5x1,3 cm.