O16/647
Švýcarsko, Locle & Geneve, Ulysse Nardin,
ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY NARDIN
19. / 20. stol.
Zlaté pánské kapesní hodinky dvouplášťové, Au 585/1000, celková (hrubá) hmotnost 58,12 g, Ø 4,8 cm. Zlatavý ciferník je dělen černými arabskými čísly pro hodiny, opatřen dvojicí modřených ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "ULYSSE NARDIN LOCLE & GENEVE". Strojek s kotvovým krokem značen výrobcem a č. 68162. Na vnitřní straně pláště zn. výr. (ULYSSE NARDIN LOCLE) a č. 341364, švýc. puncovní značky a R-U pro cizí zboží Z-25.
Funkční, jdoucí.