16. A69. Vánoční aukce umění a starožitností.
Termín konání: 2. 12. 2021. 20:45:00 — 12. 12. 2021 do 12. 12. 2021. Přesný čas konce dražby naleznete u jednotlivých položek a může se s příhozy posunovat.
Termíny výstav:
27. 11. až 28. 11. 2021, 12 - 17 hod.
29. 11. až 3. 12. 2021, 10 - 17 hod.
6. - 10. 12. 2021, 10 - 17 hod.
O16/001
Johann Samuel Halle (1727-1810)
MAGIE, ODER DIE ZAUBERKRÄFTE DER NATUR
O16/002
Isaak Tirion (1705-1765)
MAPA BOHEMIA A MORAVIA
O16/003
Johann Christoph Müller (1673-1721)
DVĚ MAPY PŘEROVSKÉHO KRAJE
O16/004
Tobias Conrad Lotter (1717-1777)
MAPA MORAVY
O16/005
Franz Joh. Jos. von Reilly (1766-1820)
DVĚ MAPY MORAVY A MAPA SLEZSKA
O16/006
Johann Christoph Müller (1673-1721)
MAPA BRNĚNSKA
O16/007
Matthäus Merian (1593-1650)
PLÁN OPEVNĚNÍ BRNA
O16/008
RUČNĚ MALOVANÁ MAPA REVÍRU ŘEČKOVICE
O16/009
PŘEHLEDNÍ POROSTNÍ MAPA LESŮ
O16/010
RUČNĚ KOLOROVANÁ MAPA VALTICKA (LEDNICE, LADNÁ, REINTHAL)
O16/011
DVOJICE PLÁNŮ BITVY U SLAVKOVA A ZNOJMA
O16/012
DVOJICE DRÁŽNÍCH MAP
O16/013
Johann Höfelich (1796-1849)
EISGRUB - LEDNICE
O16/014
POHLED NA ŠPILBERK Z PARKU FRANTIŠKOV (DENISOVÝCH SADŮ)
O16/015
Karel Postl (1769-1818)
POHLED ZE STARÉHO MĚSTA NA PRAŽSKÝ HRAD
O16/016
Ferdinand Runk (1764-1834)
MÜRZTHAL BEY KAPFENBERG
O16/017
Johann Jacob Hoch (1750-1829)
POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA
O16/018
WEISSGERBERLÄNDE WIEN
O16/019
Franz Poledne (1873-1932)
INTERIÉR ZÁMKU
O16/020
Aegidius II Sadeler (1570-1629)
Marco Sadeler
PORTA MAGGIORE V ŘÍMĚ
O16/021
Aegidius II Sadeler (1570-1629)
MADONA S DÍTĚTEM V KRAJINĚ
O16/022
Samuel Hawel (Havel)
Iohann Leonhardt Blanck
VÁZA S ERBEM FRANTIŠKA ANTONÍNA ŠPORKA
O16/023
Václav Hollar (1607-1677)
CIVIS LONDINENSIS VXOR (LONDÝNSKÁ DÁMA)
O16/024
Václav Hollar (1607-1677)
NOBILIS MULIER ANGELICA (VZNEŠENÁ ANGLIČANKA)
O16/025
Václav Hollar (1607-1677)
Lodewijk de Vadder (1605-1655)
LOVEC
O16/026
Václav Hollar (1607-1677)
FOX HUNTING
O16/027
Václav Hollar (1607-1677)
STAGG HUNTING
O16/028
THEATRUM BIBLICUM, LIST Č. 3
O16/029
THEATRUM BIBLICUM: LIST. Č. 4
O16/030
THEATRUM BIBLICUM, LIST Č. 5
O16/031
Johannes Strada (1523-1605)
Philipp Gallé (1537-1612)
LOV NA LEVHARTY
O16/032
Johann Elias Ridinger (1698-1767)
ROTH ODER BRAND FÜCHSE
O16/033
Anthonie Waterloo (1609-1690)
ČTVRTÁ ZE SÉRIE ŠESTI VELKÝCH KRAJIN
O16/034
Nicolas de Launay (1739-1792)
Georges-Frédéric Meyer (1735-1779)
NEBEZPEČNÝ PÁD "LA CHUTE DANGEREUSE"
O16/035
Stefrano (Etienne) Baudet (1638-1711)
Francesco Albani (1578-1660)
TOALETA VENUŠINA
O16/036
Stefrano (Etienne) Baudet (1638-1711)
Francesco Albani (1578-1660)
VENUŠE V KOVÁRNĚ VULKÁNOVĚ
O16/037
Stefrano (Etienne) Baudet (1638-1711)
Francesco Albani (1578-1660)
AMOR ODZBROJEN NYMFAMI /LES AMOURS DÉSARMÉS PAR LES NYMPHES/
O16/038
Pieter de Jode II (1606-1674)
Anthonis van Dyck (1599-1641)
ALBRECHT Z VALDŠTEJNA
O16/039
APOTEÓZA KARLA VI.
O16/040
Pierre- Joseph Redouté (1759-1840)
DVĚ GRAFIKY S BOTANICKÝMI MOTIVY (ROSA ALBA REGALIS, ROSA CAMPANULATA ALBA)
O16/041
Egon Wallburg (1911-2004)
DVOJICE AKVARELŮ - KOŇSKÉ DOSTIHY
O16/042
Hanuš Schwaiger (1854-1912)
HASTRMAN
O16/043
Alfred Kubin (1877-1959)
DES MENSCHEN SCHICKSAL (THE FATE OF MANKIND)
O16/044
František Kobliha (1877-1962)
KOSTEL SV. JAKUBA
O16/045
Emil Singer (1881-1942)
PETERSDOM
O16/046
Hugo Henschl (1879-1929)
AUGUSTINIÁNSKÝ KLÁŠTER V DÜRNSTEINU
O16/047
František Tavík Šimon (1877-1942)
ZELNÝ TRH Z CYKLU PRAHA
O16/048
František Tavík Šimon (1877-1942)
PONT SULLY V ZIMĚ, PAŘÍŽ
O16/049
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
MARIÁNSKÝ SLOUP NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ V PRAZE
O16/050
Jaromír Stretti - Zamponi (1882-1959)
LOBKOWICZKÝ PALÁC ZE ZAHRADY
O16/051
Vincenc Beneš (1883-1979)
ZLATÁ KAPLIČKA PRAHA
O16/052
Max Švabinský (1873-1962)
KRAJINA
O16/053
Bohuslav Reynek (1892-1971)
BEZ NÁZVU
O16/054
Jan Trampota (1889-1942)
TROJICE KRESEB
O16/055
Jan Trampota (1889-1942)
STOJÍCÍ FIGURY
O16/056
Willi Nowak (1886-1977)
SEDÍCÍ DÍVKA
O16/057
Willi Nowak (1886-1977)
KOUPEL V PŘÍRODĚ
O16/058
Antoš Frolka (1877-1935)
STAŘENKA
O16/059
Emil Orlik (1870-1932)
PORTRÉT HERMANNA BAHRA
O16/060
Jan Konůpek (1883-1950)
DEVĚT PORTRÉTŮ Z VÁLEČNÝCH LET
O16/061
Ivan Theimer (1944)
GRENOBLE, RUE ST LAURENT, 1978
O16/062
Kamil Lhoták (1912-1990)
LETADLO
O16/063
Cyril Bouda (1901-1984)
ŠUMAŘI
O16/064
Adolf Born (1930-2016)
RUDOLF II.
O16/065
Adolf Born (1930-2016)
AUDIENCE U CÍSAŘE RUDOLFA
O16/066
Adolf Born (1930-2016)
POZDRAVY OD DĚDEČKA
O16/067
Josef Hlinomaz (1914-1978)
TRAGEDIE U MOŘE
O16/068
Ota Janeček (1919-1996)
DÍVČÍ AKT
O16/069
Josef Liesler (1912-2005)
HLAVA
O16/070
Vlastimil Zábranský (1936-2021)
AKT MLADÉ DÍVKY
O16/071
Jan Zrzavý (1890-1977)
LOĎKY NA POBŘEŽÍ
O16/072
Jan Zrzavý (1890-1977)
PIAZZA SAN MARCO
O16/073
František Kupka (1871-1957)
PLAKÁT 1964
O16/074
František Kupka (1871-1957)
STUDIE K DVOUBAREVNÉ FUZE
O16/075
František Kupka (1871-1957)
ZVUKY HODIN
O16/076
Karel Valter (1909-2006)
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
O16/077
Karel Valter (1909-2006)
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
O16/078
Karel Valter (1909-2006)
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
O16/079
Pravoslav Sovák (1926)
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
O16/080
STAŽENO Z AUKCE
O16/081
STAŽENO Z AUKCE
O16/082
STAŽENO Z AZKCE
O16/083
STAŽENO Z AUKCE
O16/084
Jan Koblasa (1932)
BEZ NÁZVU
O16/085
Jan Koblasa (1932)
BEZ NÁZVU
O16/086
Aleša Vaic (1920-2009)
BEZ NÁZVU
O16/087
Aleša Vaic (1920-2009)
BYZANTSKÁ PÍSMENA
O16/088
Olbram Zoubek (1926-2017)
P.F. 2008
O16/089
Olbram Zoubek (1926-2017)
RUCE VE VLASECH
O16/090
Olbram Zoubek (1926-2017)
NOHY
O16/100
Anonym
SV. FRANTIŠEK SERAFINSKÝ
O16/101
Johannes / Jan Kupezky, též Kupecký, následovník (1666-1740)
ZUZANA A STARCI
O16/102
Anonym
SV. JAN NEPOMUCKÝ
O16/103
ŽENSKÝ AKT S ANDĚLY
O16/104
Alois Kirnig (1840-1911)
HORSKÁ BYSTŘINA
O16/105
Anonym
ROMANTICKÁ KRAJINA SE STAFÁŽÍ
O16/106
Karl Marko (1791-1860)
KRAJINA SE SV. JANEM KŘTITELEM
O16/107
Carl Croll (1800-1863)
LETNÍ KRAJINA S PŘÍVOZEM
O16/108
Charles Euphrasie Kuwasseg (1838-1904)
PŘED VESNICÍ (VOR DEM DORF)
O16/109
Anonym
ROMANTICKÁ KRAJINA SE STAFÁŽÍ
O16/110
Wilhelm Krause (1803-1864)
RYBÁŘI NA POBŘEŽÍ
O16/111
August Bedřich Piepenhagen (1791-1868)
DRAMATICKÁ KRAJINA
O16/112
Anonym
NOKTURNO
O16/113
Henri de Pratere (1815-1890)
RYBÁŘ
O16/114
Henri de Pratere (1815-1890)
PASTÝŘ
O16/115
Karl Kaufmann (1843-1902)
POBŘEŽNÍ KRAJINA (KÜSTENSZENE)
O16/116
Georg Anton Rasmussen (1842-1914)
SVÍTÁNÍ NAD NORSKÝMI RYBÁŘSKÝMI LODĚMI (MORGENRÖTE ÜBER NORWEGISCHEN FISCHERBOOTE)
O16/117
ŘÍČNÍ KRAJINA S RYBÁŘEM
O16/118
Josef Procházka (1909-1984)
ROMANTICKÁ ŘÍČNÍ KRAJINA
O16/119
Karel Hofman (1906-1998)
KRAJINA S POLNÍMI PRACEMI
O16/120
Čeněk Jandl (1896-1965)
VENKOVSKÉ STAVENÍ
O16/121
Roman Havelka (1877-1950)
KRAJINA SE ZÁPADEM SLUNCE
O16/122
Karel Banďouch (1893-1960)
SEDÍCÍ PÁR V BŘEZOVÉM HÁJI
O16/123
Bohumil Berghauer (1910-1972)
ZASNĚŽENÁ KRAJINA
O16/124
Marcel Krasický (1898-1968)
VESNICE MEZI STROMY
O16/125
Alois Lukášek (1911-1984)
RADŇOVICE
O16/126
Jindřich Havlíček (1882-1947)
PASEKA POD HOROU (MACHOV)
O16/127
Jindřich Havlíček (1882-1947)
SPLIT
O16/128
Jindřich Havlíček (1882-1947)
CEDRY (LEPAD - DUBROVNÍK)
O16/129