O18/009
ZLATÝ PRSTEN SE SAFÍREM A DIAMANTY
Maďarsko, 20. stol.
Dámský prsten ze žlutého a bílého zlata, v koruně osazený centrálním safírem a okolo 10 malými diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,6 ct. Maďarská puncovní značka, ryzostní číslo.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 2,50 g.
Velikost prstenu: 53/54