O18/018
ZLATÝ NÁRAMEK S DIAMANTY
Maďarsko, 20. stol.
Náramek ze žlutého zlata, tvořený dvojitým řetízkem, uprostřed rozdělený a osazený 11 drobnými diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,7 ct, zásuvné zapínání s pojistkami. Maďarská puncovní značka, ryzostní číslo.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 31,97 g, d. 18,5 cm.