O18/020
SOUPRAVA S PERLAMI
Stříbrný prsten osazený barokní perlou a ca 140 drobnými diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,95 ct. Značeno ryzostním číslem. Au 600/1000, Ag 996/1000. Spolu: Náušnice ze žlutého zlata a stříbra, osazené velkými nepravidelnými bílými perlami kapkovitého tvaru (ca 16x14x6 mm) s obroučkou z drobných diamantů o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,5 ct; zapínání: klenotnická klipsa. Au 600/1000, Ag 960/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Celková (hrubá) hmotnost 22,72 g. Velikost prstenu: 57 Stav A.