O18/139
STŘÍBRNÝ NŮŽ NA DOPISY
1890 (čepel) / 20. stol.
Luxusní nůž na dopisy z celoplošně zlaceného stříbra, rukojeť zdobena modrým guilloché emailem, reliéfními květy a na vrcholu figurkou imperiálního orla. Ag 875/1000. Celková (hrubá) hmotnost 76,06 g, d. 21 cm. Včetně etuje.