O20/001
Anonym
POSTAVA ŠLECHTIČNY
17. stol.(?)
Olej na plátně, 72x96 cm.
Postava mladé dámy v dobovém plášti s čepcem. Na temném pozadí erbovní znak s nápisovými páskami "Kordula Anna ..... ano domini 1321". Komemorativní portrét rodové příslušnice.