O20/010
Jan Šebek (1890-1966)
DÁMA SE PSEM
1906
Olej na kartonu, 45,5x20,5 cm, signováno vpravo dole "Jan Šebek", verso datace tužkou. Rámováno.
Malíř a ilustrátor. V letech 1922-1923 navštěvoval ateliér Maxe Švabinského na Akademii výtvarných umění, od roku 1926 pracoval u prof. Alfonse Muchy.