O20/011
Carl Röhling (1849-1922)
JARNÍ TANEC
1920
Olej na plátně, 90,5x69,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Carl Röhling 1920". Rámováno.
Carl Röhling - německý malíř a ilustrátor, věnoval se především historickým tématům. Studoval nejprve sochařství na berlínské Kunstakademie, brzy však přešel k malbě.