O20/012
Jaro Procházka (1886-1949)
PAŘÍŽ
Olej na papíru, adjustováno na kartonu, 41x50,8 cm, sign. a zn. vlevo dole "Jaro Procházka Paříž". Rámováno, zaskleno. Stav A.