O20/020
Meno Mühlig (1823-1873)
ÚSPĚŠNÝ LOV
Olej na plátně, 33x28 cm, sign. vlevo dole "M. Mühlig". Zadní strana rámu opatřena razítky "Baden-Baden Kunstsalon Franke". Rámováno. Stav A-B.
Meno Mühlig - německý pozdně romantický žánrový malíř a krajinář, bratr malíře Bernharda Mühliga (1829–1910), otec krajináře a malíře zvířat Huga Mühliga (1854–1929). Studoval na akademii v Drážďanech u Julia Hübnera.