O20/022
Anonym
ALPSKÁ KRAJINA SE STAFÁŽÍ
2. pol. 19. stol.
Zalesněná říční krajina s horským masivem na pozadí a dvojicí postav v prvním plánu. Olej na plátně. 55,5x69 cm. Rámováno.
Stav odpovídající stáří.