O20/037
V. Šplíchal
ZALESNĚNÁ PODZIMNÍ KRAJINA
1. pol. 20. stol.
Olej na kartonu, 70x100 cm, sign. vpravo dole "V. Šplíchal". Rámováno, zaskleno.