O20/039
František Daněk - Sedláček (1892-1974)
OTEPI SENA
cca první polovina 20. století
Olej na kartonu, 25x33,5 cm, sign. vpravo dole "Daněk-Sedláček". Rámováno, zaskleno.
František Daněk-Sedláček – malíř-krajinář. Mezi náměty jeho obrazů nejčastěji nalezneme krajinné pohledy, lesní interiéry, ale třeba také zákoutí ulic či zámky.