O20/040
Neznámý autor
ŘÍČNÍ KRAJINA SE STROMY
Olej na plátně, 76x91 cm, sign. vpravo dole, špatně čitelné, snad “RV“. Rámováno. Stav B. Při pravém dolním rohu mírná krakeláž.