O20/103
MAPA NĚMECKÉ ŘÍŠE 1803
1803
Kolorovaná mědirytina na papíru, 533x603 mm, sign. a dat. v textu v horním levém okraji na horním okraji "F. L.Güssefeld / Erben Homann 1803".
Volný list, v půlce přehnutý a podlepený. Drobné nečistoty po okrajích.