Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Mapa Německé Říše 1803

O20/103

MAPA NĚMECKÉ ŘÍŠE 1803

1803
Kolorovaná mědirytina na papíru, 533x603 mm, sign. a dat. v textu v horním levém okraji na horním okraji "F. L.Güssefeld / Erben Homann 1803". Stav B. Volný list, v půlce přehnutý a podlepený. Drobné nečistoty po okrajích.