O20/106
Václav Hollar (1607-1677)
PORTRÉT BRATRŮ DE WAEL
1646
Mědirytina na papíru adjustováno na tvrdém papíru podle obrazu Anthony van Dycka, 297x229 mm, sign. a dat. v tisku "W. Hollar, fecit 1646". Z cyklu portréty.
V rozích drobné tmavé skvrny.
Reference Parthey 1517.