O20/107
Václav Hollar (1607-1677)
NÁMOŘNÍKOVA ŽENA Z AMSTERDAMU Z CYKLU THEATRUM MULIERUM AND AULA VENERIS
1649
Mědirytina na papíru, 96x60 mm (výřez pasparty), sign. a zn. v tisku " Hollar fecit, Navigatoris Hollandici Vxor / Ein Shiffers Weib Zu Amsterdam".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.