O20/108
Václav Hollar (1607-1677)
ŘEHOLNICE Z ANTWERP Z CYKLU THEATRUM MULIERUM AND AULA VENERIS
1649
Mědirytina na papíru, 94x60 mm (výřez pasparty), sign., zn. a čísl. v tisku "Hollar fecit, Religious Woman of Antwerp/Mulier Religiosa Antverpiensis, 30".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.