O20/118
John Preston Neale (1780-1847)
F. Mansell
NEW PARK, WILTSHIRE
ca 1840
Ocelorytina na papíru, 83x128 mm (195x245 mm), sign. a zn. v tisku dole "Drawn by J. P. Neale, Engraved by F. Mansell. New park.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Stav A-B.
Grafický list z díla "Views of the Seats of Noblemen and Gentlemen in England, Wales, Scotland and Ireland".