O20/121
František Tavík Šimon (1877-1942)
NÁBŘEŽÍ VOLTAIRE
1914
Barevný lept na papíru, 335x370 mm, sign. tužkou vpravo dole "T. F. Šimon".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.