O20/125
Karel Wellner (1875-1926)
LHOTA
1918
Akvarel na papíru, 29,5x41 cm, sign. a dat. vpravo dole "K. Wellner, Lhota 1918".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Karel Wellner - český grafik, malíř, kreslíř, ilustrátor, výtvarný historik a kritik, pedagog. Absolvent techniky a Uměleckoprůmyslové školy v Praze. Se svou malířskou tvorbou se účastnil výstav Jednoty umělců výtvarných v Praze a Sdružení výtvarných umělců na Moravě.