O20/127
Karel Toman (1888-?)
ZIMNÍ KRAJINA
Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíru, 380x470 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "Karel Toman". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.