O20/143
Rudolf Veit (1892-1979)
VÍDEŇSKÁ OPERA
1903
Barevný lept na papíru, 303x247 mm, sign. a zn. vpravo dole "Veit, o3".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Rudolf Veit – rodák z Benešova nad Ploučnicí, studoval architekturu na německé technice v Praze. Působil v Drážďanech.