Hlavní stránka > Aukce > 20. online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét ženy

O20/154

Silvia Bischof

PORTRÉT ŽENY

2018
Tempera a tuš na kartonu, 379x419 mm, sign. a dat. na zadní straně "Bischof Silvia 2018". Volný list

Silvia Bischof - současná rakouská výtvarnice. Poprvé vystavovala v rámci projektu Corporeality and Sexuality ve vídeňském Votivkirche v roce 2014, dále pak např. na přehlídkách COVID19 | Ein weltumspannendes Erdbeben v KUNSTHAUSU v Laa an der Thaya roku 2020 a Eigene Sicht der Dinge v rámci Berufsvereinigung der Bildenden Künstler Österreichs ve Vídni roku 2021.