O20/154
Silvia Bischof
PORTRÉT ŽENY
2018
Tempera a tuš na kartonu, 379x419 mm, sign. a dat. na zadní straně "Bischof Silvia 2018".
Volný list
Silvia Bischof - současná rakouská výtvarnice. Poprvé vystavovala v rámci projektu Corporeality and Sexuality ve vídeňském Votivkirche v roce 2014, dále pak např. na přehlídkách COVID19 | Ein weltumspannendes Erdbeben v KUNSTHAUSU v Laa an der Thaya roku 2020 a Eigene Sicht der Dinge v rámci Berufsvereinigung der Bildenden Künstler Österreichs ve Vídni roku 2021.