O20/209
VYŘEZÁVANÝ SVÍCEN
Střední Evropa, České země
18. /19. stol.
Dřevěný vyřezávaný a zlacený svícen s florální výzdobou. Zlaceno na červeném polimentu. V. 69 cm.