O21/025
Johannes Emmer (1849-1928)
KAISER FRANZ JOSEPH I. FESTAUSGABE ZUM 50JÄHRIGEN REGIERUNGS-JUBILÄUM - ZWEITER BAND
Wien, Daberkow`s Verlag, 1898
Vel. 4°, 30,5x24 cm, 320 s., něm. Pevná nakladatelská vazba s tlačeným, barevně tištěným, zlaceným a stříbřeným dekorem, zlatá ořízka. Vazba mírně odřená a poškozená plísní, listy na několika místech skvrnité, ušpiněné, několik ohnutých rohů, jeden odtržený, jeden list natržen ca 7 cm, jinak dobrý stav; záložka na konci roztřepená. Zweiter Band. (Vom Jahre 1859-1898.) Jubiläums-Ausgabe. Mit 30 Kunstbeilagen und ca. 160 Abbildungen im Text.
Johannes Emmer (pseudonym Hans Kelling) - rakouský novinář a funkcionář německého a rakouského alpského spolku.