O21/115
Michael Rittstein (1949)
NOVOROČENKY
1995 -2007
Soubor třinácti novoročenek různých rozměrů (10x15 cm - 16,2x22,3 cm), kombinovaná technika na papíru - černá a barevná tužka, akvarel, dat. a sign. "1995-2007, M. Rittstein".